Strzelanina w Koszalinie i Słupsku

Wczoraj w godzinach przedpołudniowych na osiedlu domków w Koszalinie doszło do strzelaniny.
Postrzelony w udo i rękę został były zapaśnik medalista z Olimpiady z Seulu. Do 54 letniego mężczyzny oddano 4 strzały w udo i rękę .Przebywa on obecnie w koszalińskim szpitalu w stanie ciężkim. Jest w stanie śpiączki farmakologicznej.

Mężczyzna znany jest koszalińskim policjantom, bo w 205 roku był członkiem tzw gangu zapaśników, który zajmował się wymuszeniami rozbójniczymi i ściągał haracze. Był on sądzony i , dostał 6 – cio letni wyrok. W ostatnim czasie nie był w kręgu zainteresowań śledczych. Zajmował się organizowaniem szkoleń sztuk walki i zawodami w tych sportach.
Trwa obława na sprawców.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Trudno powiedzieć, czy wczorajsza strzelanina ma związek ze wczorajszymi strzałami przy ulicy Madalińskiego w Słupsku., Tam po godzinie 18 doszło do użycia broni i wymiany strzałów na ulicy. W okolicy domków jednorodzinnych. Policjanci przybyli natychmiast na miejsce i poczuli zapach prochu.
Stróże prawa zatrzymali najprawdopodobniej 3 osoby w to zamieszane. Nie chcą ujawniać żadnych szczegółów. W zdarzeniu jak się dowiedzieliśmy nikt nie ucierpiał, ale policjanci zaznaczają, że sprawa jest rozwojowa. Słupski rzecznik policji kom. Robert Czerwiński powiedział,że zatrzymano 3 mężczyzn. Nie mogę wypowiadać się na temat zabezpieczenia śladów i broni, bo sprawa jest świeża i śledztwo trwa – poinformował Robert Czerwiński

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  fot. Bartosz Arszyński na zdjęciu kom Robert Czerwiński 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *