Wyprawka od Henryki i „Waldka”

Dziś w centrum uwagi dzieci, które przyszły z rodzicami  do Parku Kultury i Wypoczynku, był znany ze swojej brawurowej roli Bartosz Żukowski czyli –  „Walduś Kiepski”, „Cycu”, który wraz z panią Henryką Krzywonos przywiózł dla dzieci nowe plecaki szkolne i wyprawki. Każdy chciał zrobić sobie zdjęcie z Waldkiem,  do którego ustawiła się duża kolejka po autograf do aktora.

 W tym czasie Prezydent Biedroń powitał zaproszonych gości. Nowe plecaki z rąk prezydenta i Pani Henryki otrzymało 250 uczniów.

DSC_4341

Dzieci są dla mnie największą wartością. Słyszałam , że Słupsk ma kłopoty finansowe, dlatego postanowiłam pomóc prezydentowi i wraz ze sponsorami i organizacjami pozarządowymi zorganizowałam te plecaki dla dzieci. Różnymi kwotami wsparli nas posłowie: Janusz Lewandowski, Jarosław Wałęsa, Zbigniew Canowiecki, prezes Pracodawców Pomorza i fundacją z, którą współpracuję. Zawsze znajdą się tacy ludzie, który mają ogromne serce i pomogą.

Pani Henryka zapowiedziała, że jej przyjazd nie ma nic wspólnego z trwającą kampanią wyborczą do parlamentu. Gdybym chciała robić kampanię nie byłabym dzisiaj tutaj z tymi ludźmi. Co roku dokładam jedną gminę do swojej działalności. Nie poprzestanę dopóki będę potrzebna. W przyszłym roku obdaruję także dzieci z Lęborka – powiedziała Henryka Krzywonos.

DSC_4370

Oblegany przez dzieci „Waldek Kiepski”, jako aktor ma ambitne plany zawodowe: Jest w trakcie tworzenia w Warszawie własnego teatru, w którym zamierza wystawiać repertuar o lżejszej tematyce.
O dziwo stwierdził,że dotychczas w teatrze nie grał ról komediowych. Zapowiedział także, że nowe odcinki „Świat według Kiepskich” będą kręcić już w styczniu. Po raz pierwszy przyjechał do Słupska, ale miasto bardzo mu się podoba.

DSC_4363

DSC_4357

Fot.Bartosz Arszyński

Jest o was głośno, za sprawą waszego prezydenta Roberta Biedronia. Macie wspaniałe miasto, bardzo dobrze się tu czuję. Dotychczas przejeżdżałem przez nie, gdy jechałem ze Szczecina do Henryki na pierogi.
Dużo rzeczy mnie pasjonuje, ale najbardziej latanie. Zdobyłem licencję pilota samolotu lekkiego i w wolnych chwilach bujam w przestworzach – powiedział Bartosz Żukowski

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *