„W 974 dni dookoła świata” Władysław Labuda

Dzisiaj o godzinie 17.00 w auli Instytutu Neofilologii AP przy ul. Słowiańskiej 8 w Słupsku odbędzie się kolejne spotkanie w ramach projektów realizowanych przez Klub Obieżyświata działający przy Instytucie Geografii i Studiów Regionalnych AP. Niecodziennym gościem będzie Władysław Labuda, który odbył w 974 dni samotną podróż dookoła świata.Na swoją podróż i noclegi nie wydał ani złotówki.

władysław labuda (3)

władysław labuda (2)

Przez ten czas odwiedził Kanadę, Meksyk, Belize, Gwatemalę, Honduras, Nikaraguę, Kostarykę, Panamę, Kolumbię, Ekwador, Peru, Boliwię, Chile, Australię i Malezję. Co ciekawe od opuszczenia Europy nie wydał on złotówki lub jakiejkolwiek innej waluty na noclegi, udowadniając przy tym, że pieniądze nie są przeszkodą przed podjęciem podróży.

władysław labuda (4)

O swoich bogatych doświadczeniach z podróży opowie społeczności akademickiej oraz wszystkim zainteresowanym Słupszczanom w ramach prelekcji pt. „Jak podróżować za darmo. W 974 dni dookoła świata”. W. Labuda jest również autorem wydanej niedawno książki pt. „Jak podróżować za darmo?”

Wstęp na spotkanie jest wolny.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *