Niedźwiadek szczęścia od nastolatki

Kolejny Słupski Niedźwiadek Szczęścia pojawił się w przestrzeni Słupska. Autorem projektu misia jest Sandra Skurnóg, uczennica Liceum Sztuk Plastycznych imienia Stanisława Ignacego Witkiewicza w Słupsku.

Kolorowy niedźwiadek stanął przed siedzibą słupskich firm edukacyjnych – Roboludek i Matludek  przy ulicy Kołłątaja 32.  Utalentowana licealistka ze Słupska stworzyła koncept projektowy misia według wskazówek i wizji artystycznej  pani Joanny Król-Mazurkiewicz i pana Mariusza Mazurkiewicza 

– Świetny projekt, fantastycznie zrealizowany. Brawa dla Sandry za rewelacyjne opracowanie niedźwiadka. To efekt współpracy naszego Liceum Sztuk Plastycznych z Roboludkiem. Miś został nazwany RoboMatLudkowym Słupskim Niedźwiadkiem Szczęścia. Jest bardzo wyjątkowy i spełnia marzenia dzieci. Wystarczy tylko szepnąć mu je do uszka. Cieszymy się bardzo na tę współpracę. Roboludek to świetna firma edukacyjna wspierająca rozwój dzieci w zakresie matematyki, techniki, robotyki oraz kompetencji społecznych i językowych. Wdraża innowacyjne projekty edukacyjne w placówkach oświatowych propagując nowoczesne metody i formy nauczania – mówi Daniel Stawski z Liceum Sztuk Plastycznych im. St. I. Witkiewicza w Słupsku.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *