Poszukiwany listem gończym chował narkotyki

Dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Słupsku zatrzymali 37-latka, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Poszukiwany listem gończym mężczyzna w mieszkaniu ukrywał blisko 80 gramów amfetaminy i prawie 20 gramów marihuany. Wczoraj trafił do aresztu, gdzie odbywa karę 10 miesięcy pozbawienia wolności i wkrótce odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. To przestępstwo zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji I w Słupsku ustalił, że mężczyzna przebywający na podległym mu terenie służbowym może mieć związek z przestępczością narkotykową. Dokładne sprawdzenie wykazało, że 37-latek jest poszukiwany listem gończym przez inną jednostkę policji w kraju. W trakcie przeszukania miejsca pobytu mężczyzny okazało się, że ukrywa on blisko 80 gramów amfetaminy i prawie 20 gramów marihuany.

W środę mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Wczoraj usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i trafił do aresztu, gdzie za przestępstwo drogowe w warunkach recydywy rozpoczął odbywanie kary 10 miesięcy pozbawienia wolności. Wkrótce odpowie też za przestępstwo narkotykowe, które zagrożone jest karą 10 lat więzienia.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *