W Ustce popularna Karta Mieszkańca

Projekt Ustecka Karta Mieszkańca nabiera tempa. Stale przybywa ustczan korzystających z karty. Przybywa również partnerów projektu, którzy oferują mieszkańcom ulgi i rabaty.

Ponad 3500 ustczan przystąpiło do programu Ustecka Karta Mieszkańca. Program ruszył wiosną tego roku. Jego założeniem jest m.in. korzystanie ze zniżek u partnerów projektu, czyli różnego rodzaju lokalnych firm i instytucji. Program systematycznie rozwija się. Przybywa także partnerów akcji, czyli miejscowych firm. Wśród nich są m. in. instytucje miejskie, ale także lokale gastronomiczne, hotele, sklepy i przedsiębiorstwa usługowe. Lista firm i organizacji, które przystąpiły do akcji dostępna jest na stronie internetowej jestemzustki.pl w zakładce : „Usługi”

 Partnerów zapraszamy do współpracy z nami. Można się z nami skontaktować, podpisać porozumienie i udzielać mieszkańcom rabatów. Mogą one być różne. Nie musi to być stały rabat. Mogą to być rzeczy okazjonalne. Tutaj bardzo elastycznie partner może działać i trafia od razu do prawie czterech tysięcy mieszkańców naszego miasta – mówi Eliza Mordal, rzecznik Urzędu Miasta w Ustce

 Wnioski o kartę można składać za pośrednictwem strony internetowej jestemzustki.pl lub osobiście w jednym z pięciu punktów. Znajdują się one w Urzędzie Miasta, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, Ośrodku Sportu i Rozwoju, Centrum Integracji Społecznej oraz Szkole Podstawowej nr 1.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *