Policjanci sadzili las

Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku mł. insp. Arkadiusz Guzek wraz z funkcjonariuszami ze Słupska i z Kępic wzięli udział w ogólnopolskiej akcji sadzenia lasu. Policjanci wspólnie z leśnikami, strażakami, samorządowcami i wolontariuszami posadzili kilkanaście tysięcy nowych sadzonek drzew na terenie Nadleśnictwa Warcino. Celem akcji jest zwiększanie powierzchni lasów w naszym kraju, aby zapewnić bezpieczną przyszłość kolejnym pokoleniom.

Słupscy policjanci z mł. insp. Arkadiuszem Guzkiem – Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku na czele, włączyli się do akcji sadzenia nowych drzewek, którą prowadzą leśnicy z Nadleśnictwa Warcino. Mundurowi wspólnie z funkcjonariuszami Straży Pożarnej, leśnikami, samorządowcami, przedstawicielami lokalnych instytucji, a także uczniami szkół i mieszkańcami Gminy Kępice zasadzili kilkanaście tysięcy nowych drzewek na terenie Nadleśnictwa Warcino.

To już kolejna akcja sadzenia lasu, w którą włączają się policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Jej celem jest zapewnienie bezpiecznej przyszłość kolejnym pokoleniom, poprzez zwiększanie powierzchni tzw. zielonych płuc w postaci rosnących drzew.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *