Debata o bezpieczeństwie, zapaszamy słupszczan

Komendant Komisariatu Policji I w Słupsku oraz dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku zapraszają mieszkańców Słupska na debaty społeczne, które rozpoczną się 28 maja 2019 roku o godz. 11.35 w auli II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku.

Pierwsza debata pod hasłem: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie-możesz mieć na nie wpływ”, zostanie przeprowadzona w godzinach: 11.35-12.20. Poświęcona będzie problemom dotyczącym cyberzagrożeń i cyberuzależnień w internecie. Omówione zostaną także zagadnienia dotyczące odpowiedzialności karnej nieletnich. W trakcie debaty policjanci oraz zaproszenie psycholodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Słupsku poruszą temat cyberprzemocy z użyciem nowych technologii.

Druga debata ewaluacyjna odbędzie się w godzinach: 12.35-12.50. poświęcona będzie tematyce zagrożeń związanych ze środkami odurzającymi. Poprowadzą ją policjanci, psycholodzy z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Słupsku oraz przedstawiciele Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Słupsku. To spotkanie będzie podsumowaniem debaty wyjściowej, która odbyła się 25.09.2018 r.

Po krótkiej przerwie w godzinach: 12:55-13:15 odbędzie się kolejna debata ewaluacyjna dotycząca bezpieczeństwa w miejscu publicznym, która jest kontynuacją debaty z dnia 26.09.2018 r.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców do rozmowy.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *