Poszukiwany wpadł, bo pił alkohol w miejscu publicznym

Brawura i lekceważenie zgubiły 54-latka poszukiwanego do odbycia kary więzienia. Mężczyzna wpadł, bo pił alkohol w miejscu publicznym. Interweniowała policja. 

Wczoraj około godziny 16:00 dzielnicowy z Komisariatu Policji II w Słupsku, pełniąc służbę wspólnie z młodymi adeptami ze Szkoły Policji w Słupsku, zwrócił uwagę na mężczyznę spożywającego alkohol w miejscu zabronionym. Policjanci wylegitymowali sprawcę wykroczenia, a następnie sprawdzili go w policyjnych bazach danych. Już po chwili okazało się, że wylegitymowany 54 – latek jest poszukiwany do odbycia kary 182 dni pozbawienia wolności. Funkcjonariusze od razu zatrzymali mężczyznę, po czym udali się z nim na komisariat, gdzie wykonali niezbędne czynności.

Policjanci w swojej codziennej służbie każdego dnia spotykają się z różnymi sytuacjami. Funkcjonariusze podejmujący interwencje nigdy nie wiedzą wobec kogo będą przeprowadzać czynności, dlatego tak ważne jest sprawne i skuteczne prowadzenie działań. Wspólne służby słuchaczy szkół policji z doświadczonymi funkcjonariuszami pozwalają na zdobycie niezbędnych umiejętności oraz wypracowanie właściwych postaw.

Jeżeli Ty też chcesz zostać policjantem i wykonywać ciekawy i nieprzewidywalny zawód, możesz złożyć dokumenty w dowolnej Komendzie Miejskiej lub Powiatowej Policji oraz w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *