Czarni wygrali u siebie

Po dwóch przegranych pod rząd Czarni Słupsk znowu triumfują. Tym razem słupska drużyna na własnym parkiecie pokonała Polfarmex Kutno 84-82 .

Gra od samego początku była zaciekła i bardzo wyrównana. Drużyna z Kutna przyjechała do Słupska bez swoich dwóch czołowych graczy. Jednak to nie wystarczyło, aby Czarni od razu przejęli inicjatywę. Od pierwszych minut spotkania Czarni próbowali przebić się przez obronę gości rzutami za trzy. Jednak Polfarmex odpowiedział szybkimi kontrami.

Po pierwszej połowie meczu na tablicy świetlnej widniał remis 39 do 39. W trzeciej i na początku czwartej kwarty szala zwycięstwa zdecydowanie przechylała się na korzyść gości. Drużyna z Kutna osiągnęła przewagę ośmiu punktów. Jednak Czarnym udało się nadrobić i wygrać dwoma puntami cały mecz.