Areszt za przestępstwo na tle seksualnym

Policjanci z wydziału kryminalnego słupskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który zaatakował 19-letnią kobietę w klatce schodowej. Według ustaleń śledczych mężczyzna zastosował przemoc i doprowadził kobietę do innej czynności seksualnej. Sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Do Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zgłosiła się 19-letnia kobieta, która poinformowała, że na klatce schodowej zaatakował ją obcy mężczyzna, który najpierw przewrócił ją na ziemię, po czym rękoma dotykał jej intymne części ciała. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego, którzy już kilkanaście godzin po zdarzeniu wytypowali sprawcę przestępstwa. Dzięki sprawnie wykonanej pracy operacyjnej i zaangażowaniu wszystkich policjantów wydziału ustalili, że sprawcą jest 36-letni słupszczanin. Mundurowi zatrzymali mężczyznę i doprowadzili do policyjnego aresztu.

Zatrzymanego 36-latka przesłuchał prokurator, który przedstawił zarzuty dotyczące doprowadzenia pokrzywdzonej do poddania się innej czynności seksualnej. Wczoraj sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. 36-latkowi grozi kara do 8 lat więzienia.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *