Rusza rehabilitacja i boiska

Rusza rehabilitacja w słupskim szpitalu. Wracają także zabiegi rehabiltacyjne w innych placówkach, w tym także prowadzonych przez samorząd miasta. 
Ośrodek Rehabilitacji Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku znów zaczyna działać. Po przerwie związanej z ograniczeniami wstępu do szpitali wprowadzonych z powodu epidemii COVID-19 Ministerstwo Zdrowia zezwoliło pacjentom na uczestniczenie w rehabilitacji. W słupskim szpitalu nastąpi to od wtorku 5 maja.  Pacjenci będą mogli korzystać z rehabilitacji tylko zgodnie z zachowaniem reżimu sanitarnego. Aby zmniejszyć liczbę osób przebywających jednocześnie w jednym miejscu będą umawiani na określoną godzinę. Każdy będzie musiał mieć także zasłoniętą twarz oraz rękawiczki na rękach.
Pacjenci, którzy chcą korzystać z rehabilitacji w słupskim szpitalu mogą zapisywać się przez infolinię szpitala. Numer telefonu dostępny jest na stronie internetowej lecznicy. Do zgłoszonych wcześniej pacjentów pracownicy szpitala telefonują sami umawiając na wizyty.
Można już umawiać się na zabiegi rehabilitacyjne w innych placówkach, w tym także tych prowadzonych przez samorząd. Słupski Ośrodek Sportu i rekreacji przyjmuje zapisy w Trzech Falach.
Ponadto uruchomione zostały słupskie orliki, stadion 650-lecia oraz korty tenisowe. Na wszystkich obiektach obowiązuje reżim sanitarny. Szczegółowe informacje, w tym także o sposobie umawiania się na korzystanie z obiektów dostępne są na stronach miasta i SOSIR.
Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *