Rozbój przy ul. Szczecińskiej, poszukiwani świadkowie

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku poszukują świadków kradzieży rozbójniczej, do której doszło 13 maja 2023 roku ok. godziny 15.00 w Słupsku przy ul. Szczecińskiej. Policjanci ustalili, że sprawca wyrwał z dłoni młodej kobiety telefon komórkowy, a następnie, aby utrzymać się w jego posiadaniu odepchnął ją. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o pilny kontakt z policjantami.

Słupscy kryminalni prowadzą czynności w związku z kradzieżą rozbójniczą, do której doszło w sobotę 13 maja 2023 roku w Słupsku przy ul. Szczecińskiej. Funkcjonariusze ustalili, że około godziny 15:00 w rejonie boiska Zespołu Szkół Agrotechnicznych sprawca wyrwał młodej kobiecie telefon komórkowy, który trzymała w ręku, dokonał jego kradzieży, a następnie w celu utrzymania się w jego posiadaniu, użył wobec niej przemocy w postaci odepchnięcia.

W toku wykonywanych czynności mundurowi ustalili rysopis sprawcy:

– mężczyzna w wieku około 20 lat,

– wzrost 165-170 cm,

– szczupła budowa ciała,

– śniada karnacja,

– ubrany w granatową bluzę ze wstawkami na ramionach koloru czerwonego i białego, na głowie czapkę z daszkiem koloru granatowego, koszulkę oraz spodnie koloru granatowego, sportowe, ciemne buty,

– dłonie mężczyzny były zabrudzone, zniszczone.

Jeżeli ktoś z Państwa posiada wiedzę na temat tego zdarzenia lub ma informacje na temat osoby, która może mieć związek z tym przestępstwem proszony jest o pilny kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 74 20 111 lub numerem alarmowym 112. Wszystkie przekazane funkcjonariuszom informacje zostaną dokładnie sprawdzone.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *